Salon

Vítejte v kadeřnickém a kosmetickém salonu „Vanilkové Nebe“

Jsme tým profesionálů s nadšením pro práci a rozvoj v oblasti péče o vlasy a tělo. Pracujeme s prestižní vlasovou kosmetikou zn. Wella Professional. V kosmetickém salonu je to pak německá kosmetika značky Jean D'Arcel Cosmetique. Nabízíme také aplikaci gelových nehtů a novou metodu lakování Shellac. Ve všech těchto oblastech jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější přání našich klientů a neustálým zdokonalováním zlepšujeme naše služby.

Naše filosofie spočívá v přesvědčení, že naprosto klíčovým ukazatelem úspěchu je kvalita, profesionalita a odbornost personálu, ale také individuální a kreativní přístup k našim zákazníkům. Na základě tohoto názoru jsme schopni nabídnout služby v nejvyšší možné kvalitě.

Velký důraz také klademe na prostřední a designové ztvárnění našeho salonu. Při návštěvě na Vás zapůsobí nezapomenutelná a ojedinělá atmosféra tohoto místa, která Vám nabídne veškerý myslitelný komfort a relaxaci.

Náš tým posouvá hranice pojmu kadeřnictví a kosmetiky. Nabízíme vrcholnou třídu kadeřnického a kosmetického umění s individuálním přístupem ke každému zákazníkovy.

Již nyní se těšíme na Vaši návštěvu.

Váš tým Vanilkové Nebe